Відновлення волосся

Відновлення волосся Olaplex

Olaplex – це якісна продукція, призначена для ефективного відновлення структури волосся. Olaplex може застосовуватися в якості окремої процедури, так і при фарбуванні волосся, запобігаючи їх пошкодження, захищаючи від хімічних та термічних пошкоджень. Ефект від фарбування при цьому тримається довше звичайного!

Абсолютне щастя для волосся від Lebel

Абсолютне щастя – це процедура лікування-відновлення волосся нового покоління. Рекомендовано 3 процедури. Перший етап починається з очищення шкіри голови шампунем, потім пілінг дбайливо видаляє забруднення з волосяних фолікул мус, який зволожує і володіє ефектом Детокс. Другий і третій етап наповнює внутрішню структуру волосся зволожуючими та живильними компонентами, надають щільність і еластичність волоссям не обтяжуючи його і залишаючи обсяг біля кореня.

Реконструкція волосся JOICO

Реконструкція Joico призначена для дівчат з тонкою, сухими, ламкими волоссям, пошкодженими механічним або хімічним шляхом. Догляд створений з використанням технології Quadramin complex (активна система відновлення), який зволожує і живить волосся. Складається реконструкція з чотирьох кроків: підготовчий шампунь для глибокого очищення; бальзам для запаювання кутикули знижує ламкість; реконструює маска глибокої дії відновлює структуру волосся білками; інтенсивне зволоження наповнює волосся ліпідами і утримує вологу. В результаті отримуємо доглянуті еластичні блискуче волосся.

Ціни на відновлення волосся

Послуги Ціна, грн.
“Абсолютне щастя” Lebel
Коротке волосся 1550
Волосся середньої довжини 2350
Довге волосся 3150
“Блек і сила” Lebel
Коротке волосся 950
Волосся середньої довжини 1450
Довге волосся 1650
Відновлення волосся
“Detox” волосся та шкіри голови 1300
Відновлення волосся “Bond Fusion” 1200
Вихід із чорного “Blond-миття” 1100
Реконструкція волосся 900
Захист при фарбуванні 900
Експрес-догляд 200

Наші контакти

Київ, пр. Миколи Бажана, 12

з 9:00 до 21:00 (без вихідних)