Відновлення волосся

Відновлення волосся Olaplex

Olaplex – це якісна продукція, призначена для ефективного відновлення структури волосся. Olaplex може застосовуватися в якості окремої процедури, так і при фарбуванні волосся, запобігаючи їх пошкодження, захищаючи від хімічних та термічних пошкоджень. Ефект від фарбування при цьому тримається довше звичайного!

Абсолютне щастя для волосся від Lebel

Абсолютне щастя – це процедура лікування-відновлення волосся нового покоління. Рекомендовано 3 процедури. Перший етап починається з очищення шкіри голови шампунем, потім пілінг дбайливо видаляє забруднення з волосяних фолікул мус, який зволожує і володіє ефектом Детокс. Другий і третій етап наповнює внутрішню структуру волосся зволожуючими та живильними компонентами, надають щільність і еластичність волоссям не обтяжуючи його і залишаючи обсяг біля кореня.

Реконструкція волосся JOICO

Реконструкція Joico призначена для дівчат з тонкою, сухими, ламкими волоссям, пошкодженими механічним або хімічним шляхом. Догляд створений з використанням технології Quadramin complex (активна система відновлення), який зволожує і живить волосся. Складається реконструкція з чотирьох кроків: підготовчий шампунь для глибокого очищення; бальзам для запаювання кутикули знижує ламкість; реконструює маска глибокої дії відновлює структуру волосся білками; інтенсивне зволоження наповнює волосся ліпідами і утримує вологу. В результаті отримуємо доглянуті еластичні блискуче волосся.

Цены на восстановление волос

Послуги Ціна, грн.
“Абсолютне щастя” Lebel
Експрес Зал Бізнес Зал
Коротке волосся 1550
Волосся середньої довжини 2350
Довге волосся 3150
“Блиск і сила” Lebel
Коротке волосся 950
Волосся середньої довжини 1450
Довге волосся 1650
Відновлення волосся
Кератиновое відновлення волосся 1500
“Detox” волосся і шкіри голови 1300
Відновлення волосся “Bond Fusion” 1200
Шовкова обгортання волосся 1100
Вихід з чорного “Blond-миття” 1100
Реконструкція волосся 500 900
Захист при фарбуванні 500 900
Експрес-догляд 100 200

Наші контакти

Київ, пр. Миколи Бажана, 12

з 9:00 до 21:00 (без вихідних)

Онлайн-запись