Бренди

Vitality’s

Італія

Всесвітньо відомим виробником косметичної продукції, призначеної для волосся, є бренд Vitality’s. Досвід кращих фахівців компанії, а також використання натуральної високоякісної сировини роблять цю косметику популярної в кращих beauty-салонах світу.

Препарати Vitality’s містять в собі відновлення, красу і догляд. Всі інгредієнти, що використовуються на виробництві, ретельно підбираються. Регулярно ведуться розробки нових ефективних засобів, покликаних ще краще піклуватися про структуру Вашого волосся. Кожна пасмо буде світитися здоров’ям!

OLAPLEX

США

Комплекс відновлення волосся Olaplex є ефективною триступеневу систему, яка захищає пасма від впливу хімічних компонентів. Продукція даного бренду пройшла багаторазове тестування на різних типах волосся. Це дає можливість з упевненістю стверджувати – препарат дає прекрасний результат як при самостійному застосуванні, так і в поєднанні з іншими косметичними засобами. C Olaplex Ви зможете зберегти своє волосся красивими, сильними та здоровими!

O’Rising

Італія

Знаменита торгова марка Myosotis S.r.l., яка виробляє косметику на рослинній основі, робить це вже протягом п’ятдесяти років. В асортименті компанії – препарати на рослинній основі, призначені для лікування волосся і шкіри голови. На сьогоднішній день вони користуються популярністю у всьому світі. На окрему увагу заслуговує продукція O’Rising.

Barba Italiana

Італія

У серію Barba Italiana входить косметична продукція для чоловіків. Це спеціальні професійні засоби для догляду за волоссям і бородою, а також косметика для гоління з натуральним сировинам і маслами. Вона виготовляється в Італії, і отримала чудову репутацію на міжнародному ринку.

ELAN

Україна

Професійна лінія бренду ELAN була створена професіоналами beauty-індустрії, рідними сестрами-візажистами. Їх продукція використовується для фарбування вій і брів не тільки в кращих салонах України, а й за її межами.

Процедура фарбування з препаратами ELAN є абсолютно безпечною. У їх складі – натуральні компоненти, які не провокують алергічних реакцій. Крім того, інгредієнти, які входять до складу препаратів, не тільки забезпечують стійкий результат, а й доглядають за бровами та віями.

Refectocil

Австрія

RefectoCil є відомим брендом косметичної компанії Gschwentner Haarkosmetik, що має 80-річну історію. Її творець особливу увагу приділяв впровадженню інноваційних розробок в процесі виготовлення косметики. Ця тенденція існує і по сьогоднішній день.

Засоби Рефектоціл популярні в багатьох країнах п’яти континентів. Вони успішно використовуються для фарбування вій і брів. Чудова якість продукції отримало безліч захоплених відгуків у всьому світі.

M.A.C

Канада

Компанія MAC була заснована в результаті плідної роботи двох співробітників індустрії краси, закоханих у свою справу. Перша лінія косметики, випущена під цим брендом, вийшла більш як 20 років тому. У магазині працювали кваліфіковані візажисти, що стало інновацією для того часу. Декоративна косметика донині користується величезним попитом – її застосовують як на показах великих кутюр’є і в макіяжі всесвітньо відомих зірок, так і в буденному житті.

Urban Decay

США

Urban Decay є відому косметичну лінію класу «люкс». Вже більш як двадцять років цей бренд не втрачає своєї популярності. За цей період він встиг отримати бездоганну репутацію. У 2002 році право володіння брендом викупили брати-бізнесмени на прохання своїх дочок, фанаток декоративної косметики цієї марки.

Продукція бренду ретельно тестується в лабораторних умовах, а сировина, яка використовується на виробництві, проходить найсуворішу процедуру контролю якості. Оригінальні кольори та нестандартні рішення дають косметиці Urban Decay можливість догодити навіть найбільш вибагливим покупцям.

MAKE UP FOR EVER

Франція

В лінію декоративної косметики Make Up For Ever входять кошти, призначені для професійного використання. Цей бренд існує вже більш як 30 років, і за цей період він отримав світову популярність і славу. Сьогодні даною продукцією користуються навіть найвідоміші візажисти. Асортимент косметики дуже широкий – він дозволяє знайти відповідний засіб для створення будь-якого макіяжу.

Дані Санц, яка є одним із засновників компанії, сьогодні працює її арт-директором. Вона бере участь у виробництві практично всіх новинок лінії бренду. Протягом семи років Дані займалася власною школою, в якій навчала майбутніх візажистів. Це продукція, створена професіоналами для професіоналів.