Модні жіночі стрижки: тренди 2020-2021 роки

Ми впевнені, що мінімум раз в сезон кожна жінка замислюється над зміною стрижки або кольору волосся. І ось, починається той самий інтригуючий етап: що ж вибрати на цей раз. Ми підтримуємо всі ваші прояви та вирішили підказати модні тренди сезону 2020-2021.

Чого очікувати в новому сезоні?

Неважливо, чи хочете ви максимальної простоти або загального “вау” – тенденції цього сезону задовольнять усіх дівчат і жінок цієї планети. По-перше, нам дуже подобається тренд “from the past” – ті самі зачіски з фотографій наших мам і бабусь. Зазвичай, таку ж історію можна спостерігати в моді на одяг. По-друге, якщо в минулому сезоні основна увага приділялася натуральної текстури та зачіскам без суєти, то 2020-2021 рік готується взяти на себе все це і ще десяток божевільних стрижок в напрямку. Вже не можемо дочекатися ваших несподіваних рішень і нових образів!

Трояндова жіночі стрижки, які ми будемо спостерігати весь рік

Мода підказує нам, що зараз ідеальний час для тієї самої стрижки, про яку ви мрієте вже кілька років, але все ніяк. Дозволити “бути будь-який” може дозволити собі далеко не кожна жінка, але даний тренд збуджує нас своєю свободою дій і посмішкою на ваших обличчях. Давайте відкладемо всі вікові, соціальні та професійні ярлики та трошки пофантазуємо.

Боб 90-х

Стрижка Боб 90-х фото
Хороша новина, правда. Боб все ще в топі, тому, що все ще не можуть надивитися на ці прекрасні вилиці, які підкреслюються даної стрижкою. Це все про чітких лініях і супер глянцевих пасмах.

Blunt Collarbone

Стрижка Blunt Collarbone фото
Удар прямо в вашу ключицю – сама приємна довжина. 100% потрапляння! Це все, що вам потрібно знати щодо стрижки до ключиць.

Мія Уоллес Боб

Стрижка Мия Уоллес Боб фото
Ця стрижка з «Кримінального читва» сама по собі є культовою. Тепер ви знаєте, кому дякувати за найпопулярніший образ на дитячих фотографіях. Повторимо?

Blunt Textured

Стрижка Blunt Textured фото
Миттєво зробити ваше волосся більш густими можна залишивши кінці “тупими”. Ця та ситуація, коли ви не зможете відірватися від своїх кінчиків ще кілька днів. Працює з будь-якою довжиною. Ну, і як ви вже здогадалися, не вимагає постійної корекції.

Новий трикутник

Стрижка новый треугольник фото
Кучерявого дівчат завжди лякає можливість залишитися з “гніздом” на голові (також відомим як пірамідна стрижка), але ця сучасна версія зовсім інша справа.

Choppy Layers

Стрижка Choppy Layers фото
Цей той самий “каскад” 2000-х, але з більш акуратною і натуральною формою. У роботі над помилками можемо вказати: чи не на тонкий і не на короткий волосся. Багато хто намагається додати собі обсягу біля коріння даної стрижкою, але краще порадитися з майстром про інше розв’язання даної проблеми.

Короткий пікс

Короткое пикси фото
Коли ви будете готові на це сміливе перетворення – викликайте. Ми точно знаємо, що емоцій буде море. Енергії на політ в космос і назад. Погодьтеся, це навіть звучить сексуально.

Чубчик, чубчик, чубчик!

Ось зізнаймося собі, що кожну весну ми стоїмо перед дзеркалом і вмовляємо себе “ну да, ну ось, будь ласка”, а потім згадуємо всі складнощі догляду і сумно залишаємося в своєму звичному образі. Вирішуйте! Тільки не повторюйте помилок молодості і відразу йдіть в салон до майстра.

Що ж далі?

Найчастіше зустрічаємо дві кардинально різні схеми поведінки: секундна рішучість і багатоденна задума. Ми знаємо десятки чому “так”, а чому “ні”. Вихід один: знайти свого майстра і довіритися.

Будьте готові до того, що деякі стрижки абсолютно не підійдуть вашому овалу обличчя. І найкраще про це дізнатися перед тим, як ви зі сльозами на очах спантеличено спостерігаєте себе в дзеркалі. Завдання майстра – побачити це заздалегідь і попередити.

Визначтеся чого ви точно не хочете і повідомте всі ваші табу майстру. Детально обговорюйте всі моменти в майбутньої стрижки та не бійтеся (по)ставити питання.

І пам’ятайте: ви прекрасні! Любов до себе красить не менш модною стрижкою.