Ламінування вій: що це таке, фото до та після

Скільки різних методів використовується для того, щоб зберегти красу! Адже сучасні технології та методики дозволяють досягти найкращого результату. У косметології регулярно з’являються нові процедури, що обіцяють максимальний ефект. Таким останнім бумом стало ламінування вій. Сьогодні цій процедурі немає рівних.

Що таке ламінування вій?

Ви хочете довгі, витончені та злегка завиті вії? Бажано так, щоб вони тривалий період тримали таку форму? Тоді скоріше записуйтесь на ламінування вій. Ця процедура була розроблена швейцарськими вченими. Саме вони подарували мільйонам дівчат можливість швидко і легко досягти бажаного ефекту. Густі, довгі та красиво вигнуті вії – тепер цілком здійсненна мета кожної дівчини.
ламінування вій фото до та після

Скільки часу триває процедура?

У середньому процедура забирає від 45 до 90 хвилин. Тривалість найчастіше залежить від рівня професіоналізму майстра. Також впливають особливості використовуваних матеріалів. На вії наносяться різні склади, які мають свої вимоги та норми застосування. Склади складаються з різних речовин. Саме вони роблять вії густими, потовщеними, сприяють їх зміцненню, підкручують і надають більш виразного кольору. У цілому в будь-якому складі обов’язково є кератин, який є обов’язковим для даної процедури. Саме він заповнює тріщини у структурі вій.
ламінування вій фото до та після

Переваги та результати проведення процедури

Дівчата завжди прагнуть свого ідеалу. Їм важливо досягти саме того результату, який вони хотіли. Над тим, щоб вії були завжди у шикарній формі, індустрія краси працювала не одне десятиліття. З’являлися нові секрети та технології, створювалися унікальні формули туші для вій. Але лише ламінування може подарувати такі результати:

  • збільшується довжина;
  • покращується структура;
  • підвищується густота;
  • вії набувають витонченого вигину;
  • покриття захищає вії від негативного впливу косметики;
  • після процедур колір вій більш насичений.

Головний плюс у тому, що отриманий ефект зберігається протягом кількох місяців. Особливо дівчат радує той факт, що протягом цього періоду можна не фарбувати вії. Уявіть, скільки сил та дорогоцінного ранкового часу ви заощадите! Більше ніяких битв із косметикою. Ви прокидаєтеся вже з ідеальними віями.
ламінування вій фото до та після

Що відрізняє цю процедуру від інших?

Важливий момент полягає в тому, що в результаті ви отримуєте не просто чудовий зовнішній вигляд і вії, про які завжди мріяли, але ще й оздоровчий ефект. Вище говорилося, що важливим компонентом у будь-якому складі є кератин, також використовується гіалуронова кислота. Ці речовини живлять клітини та дарують їм фактично друге життя. Так що ваші вії не просто будуть прекрасні зовні, але і знайдуть здорову структуру.